تولید ویدیو

ما ویدیویی می‌سازیم که نتیجه بدهد؛ مخاطب شما را جذب کند، ویدیو را تا پایان ببیند و بر نگرش او تأثیر بگذارد.

ویدیو بهترین ابزار برای جلب توجه مردم و انتقال پیام دلخواه شماست- ویدیو ابزاری مؤثر و مفید به‌ویژه برای تأثیرگذاری عاطفی است

بااین‌حال تولید ویدیویی که واقعاً منجر به تغییر نگرش یا رفتار شود و افراد را به عمل دلخواه شما متقاعد سازد مهارت و دانشی رو به رشد است. فهم و شناخت شیوه تفکر مخاطب، ساختار دادن به محتوا و استفاده از تکنیک‌های خلاقانه در فرایند تولید ویدیو تخصص ماست.

ویدیو معرف (Explainer Video)

ویدیوهایی که سر راست محصول یا خدمت شما را به مخاطب معرفی می کند و مزایای محصول شما را نسبت به رقبا برجسته می نماید…

ویدیو آموزشی (Training Video)

با ارائه محتوای مفید توجه مخاطب را به کمپین خود جلب کنید! مخاطب در دنیای امروز تشنه آموختن است. به او بیاموزید تا به شما اعتماد کند و وفادار بماند…

ویدیو تبلیغاتی (Commercials Video)

مخاطب را با تولیدات شگفت انگیز غافلگیر کنید! گاهی خلاقیت ناب را به کمپین ویدیویی خود بیفزایید. هرچند تولید ویدیوهای خوش ساخت و با کیفیت هزینه بر است اما برای ماندن شما در بازار ضروری است

ویدیو بهره گیری از گواه (Testimonial Video)

اگر به محصول خود مطئنید بگزارید مصرف کننده شما را تبلیغ کند. تجربه مصرف برای مخاطب شما جذاب است و بیشتر از سایر روش ها مخاطب را متقاعد می کند….

ویدیونمایش مرحله/ چگونه (How To Video)

مخاطب دوست دارد فرایند تولید یا نحوه استفاده از یک کالا/خدمت را ببیند. تولید راهنمای ویدیویی شما را از سایر رقبا متمایز می سازد…

ویدیو داستان شرکت (Company Story Video)

به مخاطب اطلاعات بدهید تا مشتری شما شود. روایت داستان کسب و کارتان برای مخاطب هم جذاب است و هم تاثیرگذار…

مراحل تولید یک ویدیو در ویدیونگار چگونه است؟

نوع ویدیویی که ما تولید می‌کنیم بسته به بودجه و اهداف تبلیغاتی شما طیف گسترده‌ای را شامل می‌شود. بااین‌حال عموماً هر بسته شامل مراحل زیر است:

۱- روایت پردازی: مخاطب با ویدیویی که سیر داستانی و ساختار مشخص دارد بهتر ارتباط برقرار می‌کند. ما بیش از آنکه به خلاقیت‌های ناب در تولید ویدیو اهمیت دهیم معتقدیم طراحی مسیر و داشتن شروع و پایان برای داستان اهمیت دارد.

۲- ایده‌های خلاقانه: بعد از انجام تحقیقات میدانی، تیم خلاق ما به بررسی طراحی مفاهیم پشتیبان محتوای شما اقدام می‌کند. ما تلاش می‌کنیم چند مفهوم مرکزی را به پیام شما بیفزاییم؛ مفاهیمی که می‌تواند محتوای شما را قدرتمند و مؤثر کند.

۳- فیلم‌برداری: داشتن داستان مؤثر شرط لازم اما ناکافی برای تولید ویدیو است. عوامل حرفه‌ای تولید ما علاوه بر انتخاب تجهیزات و لوکشین مناسب برای کار شما، مجهز به تکنیک‌های حرفه‌ای تولید ویدیو هستند.

۴- تدوین: خروجی مناسب نتیجه تدوین حرفه‌ای است. در مرحله تدوین است که مشخص می‌شود آیا داستان و پیام مورد نظر شما همخوانی و انسجام دارد یا نه. در این مرحله می‌توان از عناصر افزوده همچون موشن گرافیک و … استفاده کرد.